Menu
Your Cart

Політика Конфіденційності

Дякуємо вам за те, що користуєтеся послугами інтернет-магазину Meinl.com.ua!

Ми намагаємося максимально спростити необхідну кількість наданої інформації при реєстрації. Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми повинні дотримуватись правил, встановлених законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних». Просимо ознайомитися з цим законом для використання послуг нашого сайту.

Ми гарантуємо, що, керуючись законом України, збережемо в таємниці контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Виконуючи процедуру оформлення замовлення в інтернет-магазині Meinl.com.ua вперше, ви потрапите на сторінку з умовами політики конфіденційності, а також вам буде запропоновано погодитися з використанням ваших персональних даних. При відмові від цієї операції, на жаль, ми не зможемо прийняти і обробити ваше замовлення. Надалі ви можете відмовитися від перегляду сторінки з умовами Політики конфіденційності.

Цією Угодою ви даєте дозвіл на:

  1. Обробку та виконання замовлення.
  2. Збереження контактної інформації в нашій базі даних: для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки за програмою лояльності.
  3. Надсилання інформації щодо нововведень та акцій нашої компанії електронною поштою.
  4. Збирати деяку інформацію, пов'язану з вами, але що не є конфіденційною. Наприклад, відомості щодо типу операційної системи або браузера, доменне ім'я постачальника інтернет-послуг. Ці відомості збираються для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з'ясування загальної користі нашого сайту для користувачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що інтернет-магазин Meinl.com.ua може змінювати умови надання послуг і умови програми лояльності. Про зміни ви будете проінформовані електронною поштою або на сайті компанії.

Пам'ятайте, що будь-яка інформація, надана вами під час коментування послуг інтернет-магазину Meinl.com.ua на сайті, в соціальних мережах і інтернет, може стати публічною. Ми рекомендуємо поширювати інформацію про себе виключно на ваш розсуд.