Menu
Your Cart

Про нас

Meinl.com.ua - це інтернет-магазин який офіційно представляє продукцію німецької компанії Roland Meinl Musikinstrumente GmbH & Co. KG в Україні. 

Компанія MEINL (Майнл) була заснована Роландом Майнл у 1951 році як одноосібне підприємство. Він був природженим підприємцем із пристрастю до високоякісних музичних інструментів. Завдяки цілеспрямованому розвитку він зміг досягти стабільного зростання та заснувати сімейний бізнес із ядром лояльних працівників, які досі є серцевиною всіх операцій Meinl та основою успіху компанії. Компанія Meinl у своєму третьому поколінні сімейного володіння все ще ставить пристрасть до музики та інструментів у центр усього бізнесу.

Ціль компанії - це прагнення надавати клієнтам музичні інструменти, забезпечуючи найвищу якість і неперевершений музичний досвід як ентузіастам так і професіоналам, пропонуючи вам виняткову вишуканість та інновації, що є синонімом бренду Meinl. Відкрийте для себе багатий світ Meinl у нашому інтернет-магазині, де пристрасть до музики поєднується з досконалістю світового лідера галузі.НАШІ БРЕНДИ