Menu
Your Cart

Доставка і оплата

Доставка транспортною компанією Нова Пошта

       

Отримати Ваше замовлення Ви можете у будь-якому зручному відділенні Нової Пошти. Термін доставки замовлення складає від 1 до 3 днів.

При замовленні від 2500 грн. Ви отримуєте безкоштовну доставку до обраного відділення Нової Пошти. 

При оформленні замовлення, вказуючи у графі "Спосіб оплати" - Оплата при доставці (Накладений платіж), при отриманні замовлення вартістю від 2500 грн. у відділенні Нової Пошти Ви не оплачуєте доставку, але існує додаткова комісія за переказ грошей (20 грн. + 2% від вартості замовлення), при отриманні замовлення вартістю менше 2500 грн. - Ви сплачуєте суму доставки від 45 грн. + комісію за переказ грошей (20 грн. + 2% від вартості замовлення).

Доставка кур'єром по м. Києву

Ми здійснюємо доставку Вашого замовлення кур'єром по Києву. Вартість доставки складає - 50 грн., для замовлень від 2500 грн. - безкоштовно.  

При оформленні замовлення у графі "Спосіб доставки" виберіть пункт "Кур'єром по Києву". У вікні "Адреса" введіть дані для доставки. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення часу доставки.

Способи оплати :

Готівкова

Оплата готівкою при отриманні товару від кур'єра (м. Київ) або у відділеннях Нової Пошти. Оплата провадиться виключно у національній валюті.

Безготівкова

Оплатити за безготівковим розрахунком, Ви можете наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром. Доставка замовлень, оплачених за безготівковим розрахунком, відбувається після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок.

Visa і MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa та MasterCard без комісії. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати "Visa/MasterCard (LiqPay)". Після цього Ви переадресуєте на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

*Оплата можлива лише картками, випущеними на території України.